MISCELLANEOUS / Miscellaneous / Jug 10357613
nr 1035 7613
JUG
+ stop, peasant, damaged, wear, damages, repaired.
+ stop, Allmoge
Condition: skadad, slitage, skador, lagad
300
SEK 200
Monday May 2 2016
at 18:21:52
150 kr
Jugend
Från tyskans ungdom; I Frankrike blir namnet Art Nouveau; Den nya stilen.
JUG
nr 1035 7613
JUG
+ stop, Allmoge
Estimate: | 300 |
Sold: | SEK 200 |
Monday May 2 2016 |
Jugend